Kontakt

Napisz do nas

Zespół Nowy Projekt mocno ceni sobie poważne i profesjonalne podejście. Dlatego na wszystkie zapytania odpowiadamy do 24h. Przede wszystkim istotne jest nakreślenie zapotrzebowania oraz oczekiwań, my zajmiemy się resztą. Ponieważ cenimy czas który jest poświęcony na wypełnienie formularza staramy się odpowiadać tak szybko jak jest to możliwe.

Odwiedź nas

Ul. Boryny 7/3
70-017 Szczecin

Najczęściej zadawane pytania

FAQ

Jaki jest koszt wykonania strony internetowej?

Koszt wykonania strony internetowej zależy od wielu czynników które oraz zapotrzebowania dla danego klienta. Przy wycenie takiej strony ważnymi czynnikami, które wypływają na wycenę jest posiadanie np: gotowych tekstów na stronę internetową, posiadanie zakupionej domeny oraz serwera. Zachęcamy do skorzystania z na szego kalkulatora do wyceny który jest dostępny na stronie.

Ile zajmuje wykonanie strony internetowej?

Czas wykonania jest tak samo ruchomy jak wycena, wszystko zależy od specyfikacji strony internetowej oraz jej roli. Natomiast podstawowe strony wizytówki są gotowe do 14 dni roboczych.

Czy zajmujecie się kompleksowym wykonaniem stron internetowych?

Tak, wykonujemy strony internetowe od projektu po wdrążenie oraz zabezpieczenie.

Czy wykonujecie również pojedyncze projekty drukowane typu ulotki, wizytówki ?

Tak, wykonujemy wszelkiego rodzaju projekty graficzne od zwykłych projektów na cele internetowe, po wszystkie elementy drukowane.

Jakiego rodzaju animacją wykonujecie?

Tworzymy animacje na cele reklamowe takie jak explainer, czy produkt video jak i animacje „brandingowe” jak intra na youtube czy animacje logo.

Zacznij z nami nowy projekt! 

Nie jesteś pewien czy twój projekt pasuje do opisanych przez nas kategorii? Wyślij nam wiadomość uwielbiam poszerzać kompetencje. Może czekamy właśnie na ciebie!